Algemene kalender KV De Toekomst

May 23, 2024
  • Cupwedstrijden senioren

    May 23, 2024

    Winnaar 1c/1d - winnaar 1a/1b
    19:30 uur

    See more details

May 24, 2024
May 26, 2024
May 27, 2024
  • Cupwedstrijden junioren

    May 27, 2024

    Winnaar poule 1 - 2e poule 2 of 2e poule 1 - winnaar nummers 3
    19:00 uur

    See more details

  • Jeugd training

    May 27, 2024

    Van 18:30 tot ongeveer 19:30

    See more details

May 29, 2024
  • Cupwedstrijden veteranen

    May 29, 2024

    Winnaar poule 4 - 2e poule 3 of 2e poule 3 - winnaar poule 4
    19:15 uur

    See more details

May 30, 2024
  • Cupwedstrijden senioren

    May 30, 2024

    Beslissingswedstrijd
    19:30 uur

    See more details

June 2, 2024
June 3, 2024
  • Cupwedstrijden junioren

    June 3, 2024

    2e poule 2 - winnaar poule 1 of winnaar nummers 3 - 2e poule 1
    19:00 uur

    See more details

  • Jeugd training

    June 3, 2024

    Van 18:30 tot ongeveer 19:30

    See more details

June 5, 2024
  • Cupwedstrijden veteranen

    June 5, 2024

    2e poule 3 - winnaar poule 4 of 2e poule 4 - winnaar poule 3
    19:15 uur

    See more details

June 9, 2024
June 10, 2024
  • Cupwedstrijden junioren

    June 10, 2024

    Beslissingswedstrijd
    19:00 uur

    See more details

  • Jeugd training

    June 10, 2024

    Van 18:30 tot ongeveer 19:30

    See more details

June 12, 2024
  • Cupwedstrijden veteranen

    June 12, 2024

    Beslissingswedstrijd
    19:15 uur

    See more details

June 13, 2024
  • Cupwedstrijden senioren

    June 13, 2024

    Winnaar 2a/2b - winnaar 2c/2d
    19:30 uur

    See more details

June 15, 2024
  • Frans Olde Keizerbeker

    June 15, 2024  1:00 pm - 2:00 pm

    13:30: lutterzand

    See more details

June 16, 2024
June 17, 2024
June 19, 2024
  • Cupwedstrijden veteranen

    June 19, 2024

    Winnaar a2/b2 - winnaar c2/d2 of winnaar e2/f2 - winnaar g2/h2
    19:15 uur

    See more details

June 20, 2024
  • Cupwedstrijden senioren

    June 20, 2024

    Winnaar 2c/2d - winnaar 2a/2b
    19:30 uur

    See more details